ДНЗ с. Росішка

Мережа груп

Ясельна група «Малятко»

Напрямок: "Формування мовленнєвої компетенції малюків"

Із щирою посмішкою і відкритим серцем виховують і навчають діточок вихователі: Тафічук Ганна Іванівна та Копич Людмила Ярославівна. Доглядає та піклується про малюків невтомний помічник вихователя Копич Марія Юріївна.

Колектив групи формує у малюків вміння та навички осягати світ навколо себе, сприяє нагромадженню чуттєвого досвіду  та формуванню обстежу вальних навичок; створює умови для подальшого психологічного та особистісного розвитку дітей; сприяє розвитку діяльності, яка має бути цікавою, мотивованою результативною, під час якої розвивається мовлення у дитини.

Середня група: «Дзвіночки»

Картинки по запросу ДОШКІЛЬНА ГРУПА ДЗВІНОЧКИ

Напрямок: "Художньо-мовленнєвий".

Оточують любов’ю та турботою дітей вихователі: Марусяк Ганна Михайлівна та Копич Світлана Ярославівна. Допомагає та створює затишок у групі помічник вихователя: Шундерюк Світлана Василівна.  Діти в цій групі ростуть і розвиваються в атмосфері позитивних емоцій.

Працюємо над забезпеченням особистісного зростання кожної дитини з урахуванням її нахилів, здібностей, активізації творчого прояву себе в різних видах музичної, образотворчої, художньо-мовленнєвої діяльності. Особливу увагу звертаємо на спілкування, мову дитини.  Вона визначає інтелектуальний, комунікативний та загальнокультурний рівень.

Старша група «Сонечко»

Картинки по запросу група сонечко в днз

Напрямок: "Патріотичне виховання".

Є на світі добрі люди

І як Ангели вони

Все життя своє з любов’ю

Завжди поруч із дітьми.

Це наші вихователі: Коперльос Галина Миколаївна, та Терешкова Ганна Василівна.

Нагодує смачним обідом, прибере та приголубить наших діточок помічник вихователя: Варивода Наталія Іванівна.

Щодня плідно працюємо над формуванням патріотичного світогляду та почуттів до рідного краю, нашої рідної Землі, неньки - України. Вчимо дітей поваги до близьких, дбайливого ставлення до природи, розвиваємо інтерес до українських традицій та формуємо знання про права людини.